Petr Ptáček (1965)

Dívka a vzducholoď

litografie, 2005, 22,5 x 17 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

ID: 211839

Auction price: 1.250 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:12

Current price: 1.250 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID4**9 History of bids