On-line auction

auction history

  • Jan Konůpek

    Exlibris Stanislav Švehla

    No.: 251482

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:23

    lept, 1918, 13,7 x 8 cm, sign. PD Konůpek, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Exlibris Stanislav Švehla

    No.: 251481

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:22

    lept, 1918, 10,8 x 8,6 cm, sign. PD Konůpek 1918, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V plamenech

    No.: 251479

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:20

    dřevoryt, 16,6 x 12,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sedící žena

    No.: 251478

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:19

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Detail chrámu

    No.: 251476

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:17

    lept, 17,1 x 10,8 cm, sign. PD F.Kobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 990 CZK (40 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Luise Bergmann

    No.: 251475

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:16

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. PD F.Kobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    No.: 251474

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:15

    dřevoryt, 11,2 x 8,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris (vlastní)

    No.: 251473

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:14

    dřevoryt, 13,1 x 8,5 cm, sign. PD F.Kobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Kytice růží

    No.: 251470

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Míla Fendrychová

    No.: 251472

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:13

    dřevoryt, 12,1 x 8,1 cm, LD značeno ve štočku F.K, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    No.: 251471

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:12

    dřevoryt, 14,2 x 10,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Bulant

    Safijánská zima

    No.: 251467

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:08

    běloba, tuš, papír, 20,8 x 30,2 cm, předsádka ke knize: Z.M. Kuděj: Safijánská noc, Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod 1957, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Herbert Kisza

    My z téže látky jsme...

    No.: 251464

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:05

    lept, akvatinta, 1974, 32,3 x 23,2 cm, sign. PD H. Kisza 74, rám, č. 15/15, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

    Loďky

    No.: 251462

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 15:03

    olej, sololit, 28 x 90 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.501 CZK (61 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník s loďkami

    No.: 251458

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:59

    dřevoryt, 15,8 x 21,6 cm, sign. PD Hejný, č. 20/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník

    No.: 251456

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:57

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noc a den

    No.: 251454

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:55

    linoryt, 17,2 x 11 cm, sign. DU FPeterka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Slunečnice

    No.: 251441

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:42

    olej, sololit, 59 x 23 cm, sign. LD Hejný, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Výlov

    No.: 251440

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:41

    litografie, 21,5 x 39,5 cm, sign. PD Hejný, rám, č. 10/170, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šťastný hokejista

    No.: 251438

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:39

    linoryt, 1974, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J. 74, č. 24/30, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Já nejsem já

    No.: 251436

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:37

    filmový plakát, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. LD v tisku Hořánek 86, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Sourozenci

    No.: 251432

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:33

    kombinovaná technika, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 65, č. 1/22, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    No.: 251431

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:32

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    No.: 251425

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:26

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Zajíčci

    No.: 251424

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:25

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 26/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Hlava kance

    No.: 251422

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:23

    suchá jehla, 30 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 18/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Alois Zörner

    Podzimní okno

    No.: 250842

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:19

    akvatinta, lept, papír, 11,3 x 9,3 cm, sign. PD Zörner, pasparta, č. 45/100, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    No.: 250833

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:16

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Knobloch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Konvalinky

    No.: 250832

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:15

    dřevoryt, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Burka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ještěr

    No.: 250830

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 14:13

    dřevoryt, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids