On-line auction

auction history

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Staroměstské náměstí v zimě

    No.: 245552

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2020 14:48

    lept, akvatinta, 10,7 x 8,1 cm, monogr. PD F, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    No.: 245534

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2020 14:30

    tužka, papír, 18,2 x 26,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Králík čaruje

    No.: 245529

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2020 14:25

    tužka, pauzovací papír, 15 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    No.: 245524

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2020 14:20

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Barevné skvrny

    No.: 245014

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 15:12

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    No.: 244992

    Auction price: 3.900 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 14:53

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associati…

    Current price: 3.900 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    No.: 244554

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 14:18

    dřevoryt, 25 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Kytice s vlčími máky

    No.: 231302

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2020 15:28

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek

    No.: 218774

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2020 14:53

    litografie, 33,5 x 24 cm, PD značeno na kameni C, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    No.: 215259

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2020 14:51

    lept, 25,2 x 32,7 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Claude Le Lorrain

    (1600-1682)

    Žena na Pobřeží

    No.: 245446

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 23:08

    mezzotinta, 19 x 26 cm, značeno LD Claude de Lorrain delin. PD R. Earlom fecit., From the Originl draing in the Collection of the Duke od Devonshire, vzadu razítko: Kupfestuck Sammlung er König Museen, na papíře mimo tisk několik nepatrně zažloutlých míst,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-183)

    Paprsky

    No.: 245431

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 22:50

    litografie, 1976, 47 x 33 cm, PD značeno Emil Kotrba 1976, při okraji mimo tisk poškozený papír,

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Štrbské pleso

    No.: 245437

    lept, akvatinta, 29,5 x 24,7 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, mimo tisk několik drobných hnědých skvrnek, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Kriváň

    No.: 245436

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 22:48

    lept, akvatinta, 1927, 25,3 x 29,8 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vondrouš

    Čáslav

    No.: 245418

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 22:12

    lept, 1948, 26 x 38,2 cm, sign. PD Vondrouš, č. 34/100,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdenka Braunerová

    (1858-1934)

    Zasněžený dům

    No.: 245415

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 22:06

    pastel, akvatinta, 19,2 x 16,5 cm, sign. PD Z. Braunerová, mírně zažloutlý papír, , disciple of S. Pinkas and A. Chittusi, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.700 CZK (61 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Le Soleil rouge

    No.: 245405

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:46

    litografie, 1972, 33 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original III,

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    No.: 245403

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:42

    litografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IV Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano,

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • A. Schutz

    Larva

    No.: 245396

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:40

    kombinovaná technika, plátno, 1995, 69,5 x 90 cm, sign. DU A. Schultz, rám,

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Sněhurka

    No.: 245402

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    kombinovaná technika, papír, 1969, 23 x 23 cm, sign. PD , rám,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Sedící dívka s věncem

    No.: 245399

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:34

    akvarel, papír, 12,8 x 9,3 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 245392

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:20

    slepotisk, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Adam a Eva

    No.: 245387

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 21:10

    olej, karton, 13,5 x 11 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    No.: 245363

    Auction price: 380 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:30

    reliéfní grafika , 19,4 x 13,5 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (14 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    No.: 245303

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:16

    lept, 15,5 x 12,2 cm, sign. PD Přibyl, rám, č. 24/100, , the disciple of prof. Z. Balas, K. Tondl, K. Muller, V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, the group Jina geometrie and The Club of Specifists

    Current price: 650 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    No.: 245281

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:10

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, , the disciple of W. Nowak, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    No.: 245241

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:42

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    No.: 245240

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:40

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • J. Arran

    Anděl

    No.: 245220

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:34

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    No.: 245204

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:24

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids