Petr Ptáček (1965)

Dívka a vzducholoď

litografie, 2005, 22,4 x 17,1 cm, sign.PD Petr Ptáček 2005, 13/80

ID: 238504

Auction price: 1.000 CZK (40 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 20:26

Current price: 1.000 CZK (40 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids