Václav Fiala (1891-1968)

Malíř Vojtěch Sedláček

litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 247042

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID1**9 History of bids