Jana Reinerová (1946)

Zimní ticho

olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou

the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

ID: 250451

Auction price: 12.500 CZK (500 €)

AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 16:57

Current price: 12.500 CZK (500 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids