Jana Reinerová (1946)

Šípky

litografie, 6,9 x 7,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 19/50, vzadu štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

ID: 250839

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2020 15:37

Current price: 350 CZK (14 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids