Gítáňdžali
8x litografie, 42 x 29 cm, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 255559
Auction price: 5.500 CZK (230 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:40
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Estimate: k CZK