Martin Beck (1978)

Chlapec

fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 256782

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2023 18:02

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids