H. Edelmann

olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 258269

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:38

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids