Zdeněk Seydl (1916-1978)

Herec, který kdysi hrával Romea

linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

ID: 266460

Auction price: 600 CZK (25 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:27

Current price: 600 CZK (25 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids