Houdek

Loďka

olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 267048

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 22:12

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids