Tomáš Bím (1946)

Flaška

litografie, 2005, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 05, č. 25/90

the private study

ID: 267512

Auction price: 9.500 CZK (396 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 18:51

Current price: 9.500 CZK (396 €)

Last auctioneer: ID8**3 History of bids