M. Šerý

PF

akvarel, tužka, papír, 1994, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Šerý, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 267989

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 15:57

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID1**5 History of bids