František Zavřel (1891)

Letní krajina

olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 268381

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:57

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids