Viktor Ostapčuk

Karlův most

olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 277818

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids