Alois Pitrmann (1911-1986)

Kvetoucí strom

olej, sololit, 1969, 70 x 80 cm, sign. PD Pitrmann 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 277839

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 18:10

Current price: 3.000 CZK (125 €)

Last auctioneer: ID8**1 History of bids