Alois Moravec (1899-1987)
tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky