Alois Moravec (1899-1987)
litografie, akvarel, 1971, 15,4 x 22,7 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1972, pasparta lehce zažloutlá, páska zažloutlá, zašlá a místy odřená, v pravém dolním rohu pasparty žlutá čára