Anežka Řečinská - Bramborová (1894-?)
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná