Karel Oberthor (1921-1996)
litografie, 1978, 21,3 x 42,8 cm, sign. Du K. Oberthor 78, rám, č. 16/100, na zadní straně razítko ČFVU a štítek Dílo, mírně zažloutlý papír, pasparta zašlá