registration
Log in
Pavel Kopp (1940)
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU