• Zbyněk Janáček

    (1957)

    Z cyklu Grafika pro M. Rothka

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:27

    serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Tání

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Noc

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:29

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:30

    linoryt, 18,8 x 14,8 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívčí portrét z profilu

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:31

    linoryt, 1978, 14,5 x 16,5 cm, rám, signatura nejspíše nepochází z rukou autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:32

    monotyp, 1945, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janeček 14. VIII. 45, rám, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Chalupy

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:33

    olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Im memoriam Froukje Van der Zee

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:34

    lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Motýli

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:35

    lept, 25 x 35 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Vrása III.

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:36

    lept, mezzotinta, 49,5 x 65 cm, sign. PD Janíčková, č. 10/50, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Žena a muž III.

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:37

    suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD D. Janoušek 92, č. 6/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Žena ve společnosti

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:38

    uhel, papír, 64 x 43,5 cm, sign. PD Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Ležící akt

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:39

    lept, 49 x 70,5 cm, sign. PU Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:40

    tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Maják

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:42

    litografie, 2021, 34,8 x 30,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 84/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fr. Jelínek

    Rybník u Kosmonos

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:43

    olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Sestry

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:44

    suchá jehla, 1974, 49,3 x 34 cm, sign. DU O. Jelínek 74, rám, č. 4/5

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jemelka

    (1953)

    Topol s mízou

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:45

    dřevořez, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Jemelka , č. 2/5, mírně pokrčený pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    Lebka

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:46

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jetela, A. T.

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Elen Jilemnická

    (1946)

    Pokus o let

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:47

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Na Otavě

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:49

    tuš, papír, 1939, 26,7 x 44,1 cm, sign. PD Jindra J 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tři ženské akty

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:50

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tukan

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:51

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Bez názvu

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:52

    barevná fotografie, 2002, 50 x 39 (46 x 56) cm, sign. na zadní straně Václav Jirásek 2002, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1817, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Prorůst

    Položka č.: 551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:53

    serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květina

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:54

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Loď

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:55

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:56

    lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Johanus

    (1947)

    Medvědí hry

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57

    serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Kadlecová

    (1955)

    Jaro II

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook