-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
Položka č.: 281698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
Položka č.: 281699Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Mořský svět
Položka č.: 281700Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motoryba
Položka č.: 281701Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva
Položka č.: 281702Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Blériot
Položka č.: 281703Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26
lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 281704Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Cyklistka
Položka č.: 281705Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Zajícova konvička
Položka č.: 281706Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29
lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nissan Engel
(1931-2016)
Printemps (Jaro)
Položka č.: 281707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30
lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Jelínek
Z cyklu Stoly
Položka č.: 281708Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31
mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Sen lovce
Položka č.: 281709Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32
lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Čas her
Položka č.: 281710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33
lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Had
Položka č.: 281711Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:34
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Stromy
Položka č.: 281712Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:35
suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
V zahradě
Položka č.: 281714Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37
suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Kameny
Položka č.: 281715Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:38
lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Spojení
Položka č.: 281716Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:39
suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Strom života
Položka č.: 281717Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Růžový slon
Položka č.: 281718Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 281719Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
TY
Položka č.: 281720Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 281721Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:44
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
Roadster
Položka č.: 281723Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46
serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Brůžová
Eiffelova konstrukce
Položka č.: 281724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47
serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hablawetz
Touha
Položka č.: 281725Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48
serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Havel
Dvojčata
Položka č.: 281726Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49
serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
(1909-1985)
Lino 99
Položka č.: 281727Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:50
11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO