• Ela Urbanová ?

    Starý dům v Ghettu- Praha

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22

    kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřiška Uždilová

    (1954)

    Motiv z Vysočiny

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.825 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:23

    olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.825 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Myslivec

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:24

    akvarel, tuš, papír, 1987, 26 x 26,3 cm, sign. PD Vaca 87, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25

    zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26

    dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleša Vaic

    (1920-2009)

    Pes

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:27

    suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleša Vaic

    (1920-2009)

    Bažant

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:28

    suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Praha

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:29

    lept, 30,5 x 37,5 cm, sign. PD JVaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Koně

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:30

    lept, 27 x 32,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:31

    lept, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Hradčany a Karlův most

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:32

    lept, 28,5 x 36 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Golem

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:33

    slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Stín Anděla

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:34

    kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Světlá bytost

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:35

    olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Hora Golgota

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:36

    olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Vančátová

    (1949)

    Františka

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:37

    olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Pohár s hrozny

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:38

    olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Košíček s ořechy

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:39

    olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Plody zahrádky

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:40

    olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:41

    olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Spadla hvězda

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (405 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:42

    olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 9.700 CZK (405 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:43

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Podzim

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:44

    olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vavřina

    (1884-1929)

    Foire internationale dechantillons de Prague 1922

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:45

    litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:46

    litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Soc…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Lekníny

    Položka č.: 905

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:47

    litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:48

    kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice I.

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:49

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice II.

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice III.

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:51

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook