• Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon

    No.: 84

    Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Franta

    (1962)

    Red man

    No.: 85

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Novoměstský pokojíček

    No.: 97

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    Schloss

    No.: 93

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    Město

    No.: 56

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tempera, sololit, 73 x 61 cm, sign. PD A. Klimo 90, rám, autor patřil k nejprogresivnějším slovenským umělcům od 60. let 20. století. Svým malířským rukopisem vyjadřoval zájem o geometrickou abstrakci a konstruktivismus. V první polovině 60. let se na slovenské umělecké scéně o…

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Moře

    No.: 228

    Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, tuš, papír, 1969, 31,3 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafic…

    Current price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Sondej

    (1992)

    T.K.

    No.: 94

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza II

    No.: 76

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 34/40, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza I

    No.: 75

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 38/80, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    No.: 251

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Děti v pískovišti

    No.: 106

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    No.: 301

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt

    No.: 300

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Encyklopedie: Dálek

    No.: 111

    Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Kyvadlo

    No.: 29

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    No.: 255

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Hendrych

    (1936)

    Bysta stykač

    No.: 60

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bronz, 1967, v. 30 cm, sign. Hendrych 67, č. 2/5, the disciple of prof. J. Wagner and J.Kavan at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, postgraduate study at the atelier of prof. Hladik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Bez názvu

    No.: 33

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, voskové tužky, papír, arabská guma, 1993, 70,5 x 89 cm, sign. DU I. Ouhel 93, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Vila

    No.: 92

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Commedia dell arte

    No.: 26

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 1943, 30 x 39 cm, sign. DU Tichý 43, rám, č.467/550, krásná ukázka z grafického díla přední osobnosti české výtvarné avantgardy. Tichý, který se významně prosadil také jako jevištní výtvarník, studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a K. Krattnera. Později se sám stal profesorem na VŠUP…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    No.: 268

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Velikonoce

    No.: 32

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, tužka, papír, 1994, 42 x 59 cm, sign. DU I. Ouhel 94, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    No.: 267

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ecce homo No. 3

    No.: 166

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    No.: 370

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    No.: 369

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Pláž

    No.: 105

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Punks not dead II

    No.: 95

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Krása mládí ve svém boji

    No.: 219

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bronz, pozdější odlitek, 1910, v. 35 cm, plastika je zastoupena ve 2 variantách v GHMP, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    No.: 355

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.