-
Daniela Benešová
(1929)
Mrazivý den
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:16
litografie, 1992, 32 x 23,3 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, č. 130/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Preludium (Chopin)
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:15
litografie, 1991, 43,2 x 35,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Zámek
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:07
litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rotbauer
(1929-2015)
Zimní večer
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:06
linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Dívka s vějířem
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:10
litografie, 1976, 33,5 x 24 cm, sign. PD Eva Bednářová 1976, 42/200, pasparta, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulnánek
(1940-2013)
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2000
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947)
Medvědí hry
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57
serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here
Položka č.: 523Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:25
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Prší na vchod / It is raining on the entrance
Položka č.: 522Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:24
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Vzpomínám na město
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:13
lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44
akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Duchoň
(1929)
Majáky básníků
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marián Čapka
(1950)
Pohádka
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:53
lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svodoba 2000
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:38
litografie, 1999, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2009
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:37
litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
.
Dekorativní sada
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:00
keramika, 8,5 x 23, 11,5 x 33, 9 x 25,5, 23,5 x 27,12,5 x 10,5 cm, 3x mísa, 1x košík, 1x džbánek, Ditnar Urbach, V roce 1878 založil dr. Rudolf Ditmar ve Znojmě keramickou továrnu Ditmara, vůbec první svého druhu v Evropě. Zahájila provoz v roce 1880, produkce byla zaměřena zejména na nádobí a selsk…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ela Urbanová ?
Starý dům v Ghettu- Praha
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22
kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:21
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
Speciál
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
(1946)
Hledání klíče
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jabloň
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04
litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24
litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO