• A. Podany

    Mladý muž v parku

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:38

    kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:17

    litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Židle

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:45

    hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Netušil

    (1945)

    Atol

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:39

    akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Netušil

    (1945)

    Publii Ovidlii Nasonis

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:38

    lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:25

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Tenis

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:24

    signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26

    dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tognotti

    U vody

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:11

    olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba st.

    (1932)

    PF 1977

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:02

    lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:07

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:06

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Sluka

    Bez názvu

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:52

    digitální tisk, 2004, 95 x 79,5 cm, sign. PD Michal Sluka 2004, č. 1/1, LD dírka na papíře 4mm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Pohled na Vítkov

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:49

    litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:10

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ruth Kohler

    (1929)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26

    tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena v závoji

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:01

    litografie, 26 x 17 cm, značeno v tisku Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Bez názvu

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:58

    lept, suchá jehla, 2007, 13,5 x 10 cm, sign. PD K Demel 07, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Květoň Ovesný

    Geometrie

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:25

    serigrafie, 48 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 20/30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58

    hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    PF 2002

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:44

    měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Süsser

    (1890-1956)

    Smrt Puškina

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:21

    litografie, 29 x 35,5 cm, sign. PD Süsser

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Appassionata

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:12

    linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Nejvyšší spravedlnost

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:19

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Astronom

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:05

    lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutkové představení

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:15

    5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Bubeník

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 340 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:04

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Aktuální cena: 340 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Znak II

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:43

    lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Znak

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:42

    lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook