Josef Augustin Eckhardt (Ekart)
(1879-?)
Letní krajina
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 1.760 CZK (74 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD A. Ekart, rám
Aktuální cena: 1.760 CZK (74 €)
Čeněk Kvíčala
(1890-1956)
Kuřák
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:17
olej, plátno, 63 x 52 cm, sign. PD Kvíčala, rám, studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, žák prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Božena Vohánková
(1881-1957)
Údolí sv. Petra
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:16
olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Božena Vohánková
(1881-1957)
Les
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:15
olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Rybářská vesnice
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:11
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Otakar Livora
(1914-?)
Bakovský kostel
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Otakar Livora
(1914-?)
Hrad Zvířetice
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09
olej, dřevěná deska, 49 x 41 cm, sign. PD Livora, rám
Otakar Livora
(1914-?)
Pohled na Bakov
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:08
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám
Jan Hulínský
(1889-1957)
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:06
olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Rudické propadání
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Hřebenáč
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:01
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Krasové údolí
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Jáchymka na Býčí skále
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:59
dřevoryt, 1957, 42 x 33 cm, sign. PD Bohuš Jágr 57, rám, č. 5/30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Macocha
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:58
dřevoryt, 1958, 26 x 23 cm, sign. PD Bohuš Jágr 58, rám, č. 17/30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Večer na potoce
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:57
dřevoryt, 39 x 33 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Bernard Daníček
Podzimní krajina
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:56
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Lomnický štít
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53
olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Prašná brána
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:52
lept, akvatinta, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 740 CZK (31 €)
Jaroslava Kupková
Slez
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:51
Aktuální cena: 1.180 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Rozhraní Čech a Moravy
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
akvarel, lepenka, 1931, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Svratouch - Svratka
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:50
akvarel, lepenka, 1930, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Město Přibyslav
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:47
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Cikánka
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:46
akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Cesta v Borkách
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Zbýšov (u Čáslavy)
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:42
akvarel, tužka, papír, 1870, 9,5 x 15 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalotsti Antonína Waldhausra, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Vavřina
Sečská přehrada
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:41
olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Labská krajina
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:40
olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Splav u Podměstského rybníka
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Mlhy
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)