Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Ludmila Jiřincová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1912-1994)
Žena v šátku
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:56
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1947)
Medvědí hry
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57
serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Kadlecová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1955)
Jaro II
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58
akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951)
Architektury III - Viadukty
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59
lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:00
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Kejklíř (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1951 )
České Budějovice
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:01
litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
Postavy I.
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
Postavy II.
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Kirnig? (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
Horský kostel
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:04
olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klát (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1962)
Ptačí motivy
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:05
olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ruth Kohler (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1929)
Barevná kompozice
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06
litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100
Aktuální cena: 480 CZK (20 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kolář (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1935-2000)
Josef Sudek
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:07
patinovaný cínový reliéf, d. 18 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1956)
Skupina
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Křížová cesta, XI
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Křížová cesta, VIII
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Schody
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Váza na stole
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1928-2002)
Stydlivý akt
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Konečný (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1948)
Ze sna
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17
akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleksander Konstantinov (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1953-2019)
Forms
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18
sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1939-2019)
Brána
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Věra Kotasová (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1939-2019)
Noční let
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Emil Kotrba (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1912-1983)
Kentaur
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22
litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Evangelista Krahulík (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1908-?)
Krajina u vody
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Krejbich (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1969)
Spící
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24
akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krejsa (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1896-1941)
Husův domek
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Antonín Kroča (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1947)
Kompozice
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta (Výtvarné umění (212. Aukce) - online část)
(1914-1992)
Praha, Hradčany
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO