-
Neznámý autor
Červený stan
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:37
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Kalatozov, 1972, při horním a dolním okraji několik trhlinek, levý a pravý okraj mírně pomačkané, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Květa Fialová)
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:38
filmový plakát, 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ať žijí duchové!
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Lipský, 1976, nepatrně opotřebené růžky, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Andrejka
Položka č.: 341Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Lebeděv, 1970, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Heroin
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:41
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. H. Thiel, H.E. Brandt, 1968, při horním okraji drobná trhlinka, jinak velmi dobrý stav nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj sa skončí zajtra
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M.- Cikán, 1970, při pravém okraji trhlinky a drobně pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Vracenky
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:43
filmový plakát, 42x30cm, 1990, r. J. Schmidt, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, při levém okraji trhlina cca 1cm, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Sen
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Djordjević, 1967, jen lehce zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pulp Fiction
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vlak
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studené blesky
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hvězdné války (Star Wars)
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kříž
(1941)
Pod kopcem
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:27
olej, tempera, dřevotříska, 1987, 25 x 29 cm, sign. PD Z. Kříž, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Kubíček
(1930)
Domeček
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
100 let Muzea hlavního města Prahy
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Belvedér
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:34
lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2000
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulnánek
(1940-2013)
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO