-
Jana Reinerová
(1946)
Brána
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Jakubský kostel v Praze
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Haštalský kostel
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Úpatí Karlova mostu
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:00
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Bodláky
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kostel ve Svatém Kříži
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:02
suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Olomouc
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:05
lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rotbauer
(1929-2015)
Zimní večer
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:06
linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Zámek
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:07
litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:08
litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení II.
Položka č.: 747Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:09
litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek
(1913-1994)
Hlava
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:10
kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek
(1913-1994)
Modrý stolek s lahví
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:11
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Appassionata
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:12
linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Cinkající les
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:13
suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
Položka č.: 752Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:14
10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
Položka č.: 754Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:16
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:17
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika III.
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice V
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXVI
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXIV
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX (2)
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice IX
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO