• Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:06

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282171

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:04

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:02

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282060

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:48

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Křížová cesta

    Položka č.: 274418

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Strom

    Položka č.: 273859

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:42

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Každodenní lidský život

    Položka č.: 268395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32

    4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Přichystal

    (1957- )

    Pták s třešní

    Položka č.: 282064

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39

    ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Gladioly

    Položka č.: 282059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38

    akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 268850

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě kytice

    Položka č.: 282057

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39

    akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282056

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    Položka č.: 282048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    Reklamní plakát značky Braun

    Položka č.: 276199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11

    tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Brouk

    Položka č.: 276198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40

    koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Pivoňky/Chryzantémy

    Položka č.: 282058

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41

    akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Mešita v Bosně

    Položka č.: 267246

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:34

    tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Matka s děckem

    Položka č.: 256154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20

    olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Grečner

    (1944)

    Salome

    Položka č.: 273971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:48

    lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 266208

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Žena v krajině

    Položka č.: 274063

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:08

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Pytlák

    Položka č.: 255589

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:24

    lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 282062

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05

    lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Elhenický

    (1890-1965)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 250706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03

    olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 261106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07

    dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282138

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Pastorale

    Položka č.: 280777

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:56

    tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Přítelkyně podle Jana Zrzavého

    Položka č.: 279363

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:32

    ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Blíženci

    Položka č.: 244849

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49

    lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 258560

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook