• Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Panna

    Položka č.: 282183

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28

    tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Písmenka

    Položka č.: 282184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30

    tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Taneční Taneční pár; Zátiší

    Položka č.: 282185

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32

    2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Ptáci

    Položka č.: 282186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34

    tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Fryderyk Chopin

    Položka č.: 282187

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:36

    ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jirka

    (1914-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282188

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:38

    ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L´uba Končeková - Veselá

    (1942)

    Koncert na počest K. Lhotáka

    Položka č.: 282189

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:40

    lept, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Lˇ Končeková - Veselá, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Nohy

    Položka č.: 282190

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42

    dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zámečníková

    (1945)

    Dívka

    Položka č.: 282191

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:44

    litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Muž na koni

    Položka č.: 282192

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:46

    dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Prostějovská radnice

    Položka č.: 282193

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:48

    dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horská řeka

    Položka č.: 282194

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:50

    dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    PF 1986

    Položka č.: 282195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:52

    tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    PF 1973

    Položka č.: 282196

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:54

    linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    A. Jirout děkuje

    Položka č.: 282197

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56

    suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Kytice

    Položka č.: 282198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58

    linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    PF 96

    Položka č.: 282199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:00

    serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Podpis

    Položka č.: 282200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02

    fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Exlibris Ivan a Olga Berkovi

    Položka č.: 282201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:04

    zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    PF 1968

    Položka č.: 282202

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:06

    linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jiří Noha PF 88

    Položka č.: 282203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08

    litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad r. 1829

    Položka č.: 282205

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:12

    ocelorytina, 1979, 8,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Václavu Hankovi

    Položka č.: 282206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:14

    ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    K poctě Fryderyka Chopina

    Položka č.: 282207

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16

    ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Zmatlíková

    (1923-2005)

    Pejsek

    Položka č.: 282208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:18

    propiska, papír, 1986, 2,3 x 4,3 cm, věnování a podpis DU Helena Zmatlíková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Šašek se srdcem

    Položka č.: 282209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:20

    dřevoryt, 1988, 7,8 x 4,7 cm, sign. DU B. Housa, č. 11/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 282210

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22

    dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Srdcová dáma

    Položka č.: 282211

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:24

    dřevoryt, 1987, 9,2 x 4,8 cm, sign. DU B. Housa, č. 14/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes s jitrnicí

    Položka č.: 282212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26

    dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook