Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Židlický

    (1895 -1950 )

    Jelínek

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:14

    pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice II.

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    (1958)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:48

    kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Hora Golgota

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:36

    olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jiří Matouš Trnka

    Tenisky

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:21

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jiří Matouš Trnka

    Speciál

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:20

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:19

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:57

    kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:08

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Jazz /Miles Davis/

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:51

    litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tour de Beaujolais

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:50

    litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Pohled na Vítkov

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:49

    litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Appassionata

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:12

    linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Don Quijote

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:04

    suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Autoportrét II., s kočkou

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:03

    suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Lavička

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:55

    litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Ladislav Rada

    (1929)

    Jan Werich

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:50

    suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Chlapec na koni

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:36

    lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Portrét dámy

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech čtyř světových stran

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:36

    lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ferdinand Michl

    (1877-1951)

    Františkovy Lázně

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:12

    lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Kotrba

    (1893-1939)

    Bez názvu

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:21

    tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook