-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Střížek
(1959)
Noční tramvaj
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 2011, 41 x 29,5 cm, sign. PD Antonín Stířžek 2011, č. 97/100, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
His masters Voice & Co. Animal Disco Prague
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/60, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Con Fuoco
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 37 x 28 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č. 18/50, zateklina v pravém dolním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Pražáci
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 32/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johannes Kip
(1653-1722)
Pohled na Muscat
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Hukvaldy přes les
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L.F. Schrott
Schönbrunn
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Uprka
(1861-1940)
Dívka v kroji
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1937, 62,2 x 44,3 cm, značeno LD JU 37, rám, v dolní části poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fremund
(1928-1969)
Milenci
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Stavba mostu přes Seinu
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Ve spěchu vlajem
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 43 x 54 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Kytara
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátka
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Golf
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Krajina
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zátiší s květinami
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 64 x 50,8 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Rozkvetlé stromy
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, papír, 57,3 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
U vody
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1957, 17,7 x 25 cm, sign. PD Karel Chaba, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Stanování
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2000, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD M. Rittstein 00, č. 21/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Toulitka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, 1998, 60,5 x 60 cm, sign. PD D. Smutný 98, č. 6/30, při okrajích mimo tisk mírně pkrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Vinice V.
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2001, 79 x 98,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2001, č. 2/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Maskot
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 14,3 x 20,6 cm, sign. PD Ladislav Novák, rám, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Vincent
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č.7/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935-2021)
Racing car
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1972, 55,5 x 49,5 cm, sign. DU Janíček 72, E. A., zažloutlý papír, na papíře skvrny, levý dolní roh ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO