• Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sv. Petr radí sv. Pavlovi

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Střížek

    (1959)

    Noční tramvaj

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 2011, 41 x 29,5 cm, sign. PD Antonín Stířžek 2011, č. 97/100, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    His masters Voice & Co. Animal Disco Prague

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/60, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Con Fuoco

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 37 x 28 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č. 18/50, zateklina v pravém dolním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Pražáci

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 32/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Hukvaldy přes les

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936-2021)

    Kuřák

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Ves v krajině

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L.F. Schrott

    Schönbrunn

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1937, 62,2 x 44,3 cm, značeno LD JU 37, rám, v dolní části poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Dobiáš st.

    (1905-1964)

    Ledňáček

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Milenci

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Ve spěchu vlajem

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 43 x 54 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Kytara

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Golf

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Krajina

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, papír, 64 x 50,8 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Rozkvetlé stromy

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, papír, 57,3 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    U vody

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 1957, 17,7 x 25 cm, sign. PD Karel Chaba, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Stanování

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2000, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD M. Rittstein 00, č. 21/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Toulitka

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1998, 60,5 x 60 cm, sign. PD D. Smutný 98, č. 6/30, při okrajích mimo tisk mírně pkrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Axmann

    (1955)

    Vinice V.

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2001, 79 x 98,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2001, č. 2/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Maskot

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 14,3 x 20,6 cm, sign. PD Ladislav Novák, rám, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Vincent

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č.7/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Racing car

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1972, 55,5 x 49,5 cm, sign. DU Janíček 72, E. A., zažloutlý papír, na papíře skvrny, levý dolní roh ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook