František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Památný den v Kuksu
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis J. Demla, vydal autor, Tasov 1933, viněty a iniciály dřevorytem Fr. Bílek, 553 výtisků, 37 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Dobrodružství noci a vějíře
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis a věnování V. Nezval, úprava K. Dyrynk, vydal Vl. Žikeš, Plzeň 1927, 1 sv. edice Viola, Ex. 34/835, 20 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Devětsilu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
Ján Smrek
(1898-1982)
Hostina
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
kniha, 1. vydání básnické sbírky, podpis básníka v tiráži, obálka a frontispis Jozef Kostka, 10. sv. edice Komorná knižnica, vydalo Vydavateľstvo Elánu, Bratislava 1944, pův. brož, 250s.,ex. 1666/2000, similijapan, hřbet lehce odřený, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Vik
Jaroslav Durych: Budějovická louka
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Florian
(1873-1941)
Leon Bloy: Obviňuju se....
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Umberto Urbano
(1885-1969)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
tuš, papír, 6 x 15 cm, podpis na kart. papíru, kart. i fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
více autorů
Hudebníci a operní pěvci
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
více autorů
Čeští hudební skladatelé
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
9x podpis, rukopis, 34 x 24,5 cm, podpisy, rukopisy, náčrty notových záznamů: Jaroslav Křička, Karel Moor, Josef Vlach - Vrutický, Václav Neumann (dirigent), Emil Němeček, Silvetr Hipman, 2x Jan Seidel, Jaroslav Krombloch, vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Rastislav Michal
Intimní motivy
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Svolinský
Karel Sabina: Upomínka na K.H. Máchu
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Kotalík
(1920-1996)
Korespondence
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Antonín František Stehlík
(1921-1989)
Narozeninové přání
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák Otakara Nejedlého a F. Šindeláře
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Kristián Blahník
(1888-1934)
Korespondence, fotografie, kresby
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lubomír Přibyl
(1937)
Dopis s podpisem
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Konstantin Biebl
(1898-1951)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Gusta Fučíková
(1903-1987)
Autogram
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sucharda
(1884-1968)
Autogram
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Dědina
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Adolf Wenig
(1874-1940)
Korespondence
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Adolf Šubert
(1849-1915)
Dopis s podpisem
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Fučík
(1890-1955)
Dopis a kresby
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)