• Alena Laufrová

    Naděje

    Položka č.: 244453

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:53

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 14/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bára T.

    Peklo

    Položka č.: 244476

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:55

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bára T.

    Oslava slunce

    Položka č.: 244475

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bára T.

    Nespoutaně spoutaná

    Položka č.: 244474

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ilona Vodochodská

    (1961)

    Polykač ohně

    Položka č.: 225106

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:58

    litografie, 1989, 44 x 29,5 cm, sign. PD Vodochodská Ilona 89, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Volf

    Ptáček

    Položka č.: 244500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:59

    lept, 6 x 6 cm, sign. D Jan Volf, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Anisimovič Anisimov

    (1900-?)

    Český ráj - Trosky

    Položka č.: 183124

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:00

    dřevoryt, 40,3 x 30 cm, sign. PD I. Anisimov, 21/50, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Édouard Couturier

    (1871-1903)

    Le Calvaire du Mineur

    Položka č.: 229853

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:01

    litografie, 1907, 42,1 x 29,6 cm, značeno PD na kameni Couturier 1907, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky a štítek s popisem, text: -Tirez salauds!... ca meparonera du coup de grisou, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Kovárna

    Položka č.: 244507

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:02

    lept, 9,4 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Dobrovolský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Portrét starší dámy

    Položka č.: 201892

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:03

    suchá jehla, 40 x 30 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Portrét muže s knihou

    Položka č.: 201891

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:04

    suchá jehla, 1954, 25 x 123 cm, sign. PD K. Dostál 54, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Položka č.: 201890

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:05

    litografie, 21,5 x 27,5 cm, sign. PD K. Dostál, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Horal

    Položka č.: 198284

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:06

    dřevoryt, 1916, 23 x 20 cm, značeno PD v desce F. Duša 1916, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 122191

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:07

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Oswald Heidbrinck

    (1858-1914)

    Les Bienheureux

    Položka č.: 229854

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:08

    litografie, kolem 1900, 39,7 x 30,6 cm, značeno PD na kameni Heidbrinck, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky a štítek s popisem, text: Les Bienheureux Nous possedons un superbe Pont Alexandre!, při okrajích mírně zašpiněný a natrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jules Hénault

    (1859-1909)

    Ah! les sales corbeaux

    Položka č.: 229852

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:09

    litografie, 1899, 46,3 x 35,9 cm, značeno DU na kameni Jules Hénault, téma francouzského antiklerikalismu, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky, mimo tisk zašpiněný papír, okraje mírně otrhané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Zasněžená ulička

    Položka č.: 244508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:10

    akvatinta, 11,4 x 8,9 cm, sign. PD Hlavsa, rám, 2/105, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Pohled od Vinohradské nemocnice

    Položka č.: 133889

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:11

    litografie, 20,2 x 16,9 cm, sign. PD Ed. Hnilička, 2.23, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kohl

    Podle Chládka nakreslil Leonardo da Vinci

    Položka č.: 209441

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:13

    tužka, karton, 29,1 x 28,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, silně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Portrét muže

    Položka č.: 113379

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:14

    litografie, 1944, 30 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, 42/48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Pražský hrad

    Položka č.: 212845

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:15

    litografie, 40,6 x 33,8 cm, sign. PD Krcal, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Břízy

    Položka č.: 137704

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:16

    lept, 21,6 x 18,2 cm, sign. PD Maran, mírně zažloutlý a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pradleny

    Položka č.: 225105

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:17

    dřevoryt, 25 x 33 cm, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Na vyjížďce

    Položka č.: 183711

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:18

    dřevoryt, 25,3 x 35,7 cm, sign. PD Karel Müller, 122/220, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Na vsi

    Položka č.: 139909

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:19

    litografie, 22,2 x 31,3 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková

    Položka č.: 189307

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:20

    dřevoryt, 26 x 23,1 cm, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasák koz

    Položka č.: 211363

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:21

    dřevoryt, 1940, 27,1 x 39,8 cm, sign. PD Arno Nauman, 122/200, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Položka č.: 161983

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:22

    litografie, 29 x 25 cm, sign. PD Arno Nauman, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 189239

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)