• Josef Jíra

    (1929-2005)

    Smrt

    Položka č.: 243870

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:46

    suchá jehla, 19,5 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Růže

    Položka č.: 243871

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:47

    suchá jehla, akvarel, 1989, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD J. Jíra 89, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 243872

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:48

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 243873

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:49

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Saska

    U kulatého stolu

    Položka č.: 243874

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:50

    lept, 1989, 35,5 x 33,4 cm, sign. PD Josef Saska 89, 2/20, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Přístav

    Položka č.: 243875

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:51

    litografie, 23 x 30,9 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Loď

    Položka č.: 243876

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:52

    litografie, 2015, 14 x 14 cm, sign. PD JELEN 2015, č. 13/19, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Sova

    Položka č.: 243877

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:53

    litografie, 2015, 13 x 12 cm, sign. PD JELEN 2015, č. 10/20, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • František Pon

    Zátiší s kočkou a dýmkou

    Položka č.: 243878

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:54

    litografie, 2012, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2012, autorský tisk

  • Jiří Slíva

    Gas

    Položka č.: 243879

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:55

    litografie, 2008, 29 x 23,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 44/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 243880

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:56

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, současný český malíř a grafik. V letech 1999 až 2001 studoval Divadelní fakultu AMU v Praze, obor scénografie (prof. A. Pražák), v letech 2002 až 2008 AVU v Praze v ateliéru malby prof. M. Rittsteina. Během studií, v roce 2001, absolv…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vladimír Větrovský

    Houby I

    Položka č.: 243881

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:57

    litografie, 2009, 34,7 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Hans von Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Studie dívky

    Položka č.: 243882

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:58

    uhel, papír, 30 x 23,7 cm, sign. DU Canon, studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1829-1885)

    Diana

    Položka č.: 243883

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:59

    uhel, papír, 20 x 13 cm, sign. PN Canon , studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    (1829-1885)

    Autoportrét

    Položka č.: 243884

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:00

    uhel, papír, 15 x 11,8 cm, sign. PD Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 243885

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:01

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce 1874 se definitivně v…

    (1829-1885)

    Bacchus

    Položka č.: 243886

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:02

    uhel, papír, 1886, 13,3 x 10 cm, sign. PD Canon 1886, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, …

    (1829-1885)

    Položka č.: 243887

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:03

    uhel, papír, 15 x 10 cm, sign. DU Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce 18…

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 243888

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:04

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Položka č.: 243889

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:05

    kombinovaná technika, tempera, tuš, 46 x 60 cm, sign. PD Brož, rám, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 243890

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:06

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dům ve Slatině

    Položka č.: 243891

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:07

    akvarelový pastel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD M. Holý, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 243892

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:08

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 243893

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:09

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno na horním okraji otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U stolu

    Položka č.: 243894

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:10

    olej, plátno, 35 x 29 cm, sign. LD Ullrych, plátno na okrajích mírně otřepeno; rohy plátna pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 243895

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:11

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Hoch u stolu

    Položka č.: 243896

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:12

    olej, plátno, 1935, 34,6 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, nepatrné oděrky u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Baletka

    Položka č.: 243897

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:13

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Růžová zahrádka

    Položka č.: 243898

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:14

    olej, plátno, 1990, 50 x 65 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    (1903-1999)

    Západ slunce nad Drahovským rybníkem

    Položka č.: 243899

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:15

    akvarelový pastel, papír, 1978, 31 x 42,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní