Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:24

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:25

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Děvčátko

    Položka č.: 179207

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:26

    pastel, papír, 1953, 42,5 x 28,5 cm, sign. LD O. Smutný 1953, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Benátky

    Položka č.: 180920

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:27

    litografie, 21,7 x 52,7 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 81/105, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:29

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:31

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:32

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:33

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:34

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:35

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Katarína Keményová

    Strieborný mesiac

    Položka č.: 187261

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:37

    kombinovaná technika, 1985, 14,8 x 13,4 cm, sign. PD K. Keményová 1985, rám, č. 32/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Mísa s třešněmi

    Položka č.: 187567

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:38

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 40/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Žena u studny

    Položka č.: 187858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:39

    serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:40

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Mělník

    Položka č.: 187997

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:41

    serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Břetislav Slováček

    Položka č.: 188035

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:42

    dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:43

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Položka č.: 188052

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:44

    kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rytíř

    Položka č.: 188090

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:45

    litografie, 1978, 29,5 x 20 cm, sign. PD K. Toman 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:46

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD Hluboš, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:47

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:48

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:49

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:50

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:51

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:52

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:53

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)