Věštba nad Prahou

    No.: 258399

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 22:58

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Eugénii kamarádce 1956

    No.: 258316

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 23:00

    suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, , the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    No.: 258252

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 23:02

    olej, plátno, 1936, 37 x 27 cm, sign. PD M. Burianek-36, malba místy zkrakelována,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Molnár ?

    Pohled na horské štíty

    No.: 264677

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:02

    olej, plátno na kartonu, 23,5 x 33 cm, monogr. PD M, rám, v horní části malby drobné hnědé skvrnky, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Přibyl

    Snový výjev

    No.: 264676

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:04

    suchá jehla, 1966, 29,8 x 23,7 cm, sign. PD K. Přibyl 66, č. 5/5,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    No.: 264607

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:06

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), ,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 264597

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:08

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, ,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Danihelka

    U sádku

    No.: 263698

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:10

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    10 let galerie Zlatá Reneta

    No.: 263696

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:12

    lept, 2003, 12 x 7,3 cm, sign. Du O. Vychodilová, pasparta, páska na paspartě na jednom místě odřená, , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Svatý Václav

    No.: 263693

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:14

    tisk, 50 x 38,5 cm, rám, v horní části papír polit, na rámu oděrky, v dolní části rám na jednom místě odštípnut,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    No.: 263660

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:16

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovký hřbitov

    No.: 263657

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:18

    olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské domy

    No.: 263656

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:20

    olej, plátno, 16 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    No.: 263655

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:22

    olej, karton, 13,5 X 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    No.: 263643

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:24

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvou listu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy …

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • A. Václav Mašek

    Tančící figury

    No.: 263638

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:26

    akvarel, papír, 26 x 53 cm, zašlý papír, na levém okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na klíně

    No.: 263632

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:28

    tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, papír nepatrně pomuchlán, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    No.: 263631

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:30

    pastel, watercolor, paper, 1947, 62,4 x 43,9 cm, signed lower/right B. Ullrych 47, ,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    No.: 263630

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:32

    akvarel, tuš na papíře, 9,5 x 16 cm, papír ze zadu potištěný, lehce natržené v rohu, vytženo z bloku, ,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vlající žena

    No.: 263622

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:34

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    No.: 263618

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:36

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    No.: 263616

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:38

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Novák

    No.: 263538

    Auction price: 1.599 CZK (67 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:40

    olej, karton, 48 x 69 cm, sign. PD V. Novák., rám,

    Current price: 1.599 CZK (67 €)

    Banská Bystrica

    No.: 263534

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:42

    olej, plátno, 51 x 61 cm, sign. PD, rám, malba mírně krakelována, rám mírně otlučen,

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Náměstí

    No.: 263426

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:44

    lept, 12,5 x 19 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    No.: 263356

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:46

    litografie, 19 x 13,3 cm, sign. na kameni DU Troup, rám, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Paris

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    No.: 263348

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:48

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 31/60, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    No.: 263347

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:50

    litografie, 37,4 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/13, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Na kraji vesnice

    No.: 263308

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:52

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 263298

    Planned termination: 26. 07. 2022 18:54

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,