• Antonín Žák

    (1829-1895)

    Důstojnící

    No.: 260998

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:33

    kabinetní fotografie, 10,5 x 6,5 cm, jeden z prvních fotografů v Praze, Ant. Žák a Rachota, Praha, Václavské náměstí č. 49, r. 1881, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • F. X. Adler

    Portrét chlapce

    No.: 260999

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:34

    kabinetní fotografie, 10,5 x 6,5 cm, Modernes Atelier für Künstlerische Photographie F. X. Adler, Wien, r. 1914, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • F. Zeiberdlich

    Portrét důstojníka

    No.: 261000

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:35

    kabinetní fotografie, 10,5 x 6,5 cm, Atelier Zieberdlich, Terezín, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Berger

    Portrét muže s knírem

    No.: 261001

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:36

    kabinetní fotografie, 10,5 x 6,5 cm, Atelier František Berger, Vysoké Mýto, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Raffael Santi

    (1483-1520)

    Fotografie mistrových děl

    No.: 261002

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:37

    20x fotografie, 29 x 22,5 cm, fotografie autorových děl, nalepeno na kartonovém podkladu, lehce zašpiněno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kniha přísloví pro děti

    No.: 261003

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:38

    kniha, 29,5 x 22 cm, chromolitografické ilustrace s texty na devíti kartonových stránkách, začátek 19. století, bez nakl. údajů, lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vysvědčení za vyučenou

    No.: 261004

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:39

    volný list, 46 x 30 cm, opatřeno kolkem, razítko, dámské krejčovství, Dolní Kralovice, r. 1922, přeloženo, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Tovaryšský list

    No.: 261005

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:40

    volný list, 40 x 25 cm, kolek, razítko, tovaryšský list společenstva holičů, kadeřníků a vlásenkářů, r. 1937, rozkládací list je vlepen do původních clpl. desek, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Iljič Sidorin

    Ohnisko světového požáru

    No.: 261006

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:41

    brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Bohuš Kober

    (1849-1890)

    Hra v šachy

    No.: 261007

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:42

    kniha, 2.vydání první česky psané šachové příručky, vydal I.L. Kober, Praha 1925, 225s., pův. brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    No.: 261008

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:43

    bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kostroun

    Devisová příručka

    No.: 261009

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:44

    kniha, sestavili J. Kostroun a O. Weisskopf, úředníci Banky pro obchod a průmysl, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1937, brož, 130s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka

    No.: 261010

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:45

    kniha, obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antoni Gaudí

    (1852-1926)

    Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca

    No.: 261011

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:46

    kniha, obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lewis Carroll

    (1832-1898)

    Alice´s Adventures in Wonderland

    No.: 261012

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:47

    kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimir Mitrofanovič Puriškevič

    (1870-1920)

    Zavraždenie Rasputina

    No.: 261013

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:48

    kniha, vyd. Knihkupectvo Slovenský bazar, Košice, 1925, brož, 128s., lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eugen Karl Dühring

    (1833-1921)

    Die Judenfrage als Frage des Rassencharakters und seiner Schädlichkeiten für Existenz und Kultur der Völker

    No.: 261014

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:49

    kniha, vyd. O.R. Reisland, Lipsko, 1930, pův. brož, 151s., lehce otřepené okraje, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut Rudého práva z roku 1949

    No.: 261015

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:50

    20x dobový tisk, 1949, 65 x 43 cm, dobový tisk s tématy: Se Stalinem za mír,socialismus a štěstí našeho lidu!, Generální linie IX. sjezdu KSČ - budování a výstavba socialismu v naší vlasti, Zlepšovatelské hnutí v našich závodech roste, K dalším úspěchům v plnění závazků k IX. sjezdu, aj. stav: mírn…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut dobového tisku z roku 1945

    No.: 261016

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:51

    25x dobový tisk, 1945, 47 x 33 cm, dobový tisk: Večerní Rudé právo nebo Svobodné slovo, Svobodné slovo, Práce, Mladá fronta, Česká pravda, Právo lidu, Lidová demokracie, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut dobového tisku z roku 1946

    No.: 261017

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:52

    12x dobový tisk, 1946, 47 x 33 cm, dobový tisk: Rudé právo, Svobodné slovo, Právo lidu, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut kulturního tisku z roku 1945

    No.: 261018

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:53

    14x dobový tisk, 1945, 47 x 33 cm, dobový tisk: Lidová kultura, Týden rozhlasu, Kulturní politika, Filmová práce, MY 45, Česká pravda, Mladá fronta, stav: mírně opotřebeno, místy potháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1945

    No.: 261019

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:54

    8x dobový tisk, 1945, 47 x 32 cm, dobový tisk: Polední list, Národní politika, Nedělní České slovo,Lidové listy, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1944

    No.: 261020

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:55

    59x dobový tisk, 1944, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, Der neue tag, České slovo, A-zet, Pondělní list, Večer, Národní politika, Lidové listy, Pestrý týden, Národní práce, Svět, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1942

    No.: 261021

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:56

    45x dobový tisk, 1942, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, A-Zet, Národní práce, Svět, Lidové listy, Lidové noviny, Národní politika, Pražský večer, stav: mírně opotřebené, místy potrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1943

    No.: 261022

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:57

    12x dobový tisk, 1943, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, České slovo, Lidové noviny, Venkov, Národní politika, Pražský večer, stav: mírně opotřebeno, místy potrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut z dobového tisku z února 1948

    No.: 261023

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:58

    8x dobový tisk, 1948, 47 x 33 cm, dobový tisk: Práce, Mladá fronta, Svobodné slovo, stav: mírně poškozené, místy protrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Malá strana v zimě

    No.: 261024

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:59

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 11,8 cm, monogr. PD v desce EH 52, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most v zimě

    No.: 261025

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:00

    lept, akvatinta, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD V. Röhling, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hanka

    (1910)

    Pražské pohledy (kalendář)

    No.: 261026

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:01

    12x reprodukce fotografií, 1. polovina 20. století, 23 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut map

    No.: 261027

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:02

    18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.