• Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour

    Položka č.: 244347

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:25

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 9/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour a muž

    Položka č.: 244348

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:26

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 7/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Ota Janeček

    Profil dívky

    Položka č.: 244349

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:27

    suchá jehla, 6 x 4,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 38/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 244350

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:28

    suchá jehla, 6,8 x 6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Balon a stan

    Položka č.: 244352

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:30

    lept, 1985, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Lhoták 85, č. 4/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Továrna

    Položka č.: 244353

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:31

    Kůň

    Položka č.: 244354

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:32

    tužka, papír, 1877, 12,5 x 17 cm, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Monogramista B. J.

    Položka č.: 244355

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:33

    olej, koláž, papír, 2004, 20,5 x 28,5 cm, PD monogr. B. J. 04, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnice

    Položka č.: 244356

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:34

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 244357

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Položka č.: 244358

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:36

    tuš, papír, 38 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Peklo

    Položka č.: 244359

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:37

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 244360

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:38

    pastel, papír, 1994, 23 x 37 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 244361

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:39

    tužka, pastel, papír, 1991, 30 x 15 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oheň

    Položka č.: 244362

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:00

    tužka, pastel, papír, 1994, 35 x 21 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Skláři

    Položka č.: 244363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:01

    tužka, pastelky, papír, 27 x 34 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 244364

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:02

    olej, plátno, 30 x 22 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Světluška

    Položka č.: 244365

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:03

    olej. sololit, 54 x 58 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Brož

    Položka č.: 244366

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:04

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. PD Brož, rám, poškozená (opadávající) malba

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dům

    Položka č.: 244367

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:05

    olej, karton, 41,7 x 58,3 cm, sign. LD J. Dlabal, při okrajích poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Fiala

    (1920)

    V Tvarožné

    Položka č.: 244368

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:06

    lavírovaná kresba tuší, 1943, 22,7 x 41 cm, sign. PD Vl. Fiala 43, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Ročenka

    Položka č.: 244369

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:07

    tuš, běloba, papír, 1942, 35,8 x 28,3 cm, sign. LD Horník 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Krchňavý

    Položka č.: 244370

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:08

    tuš, papír, 25 x 29,7 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Ležáková

    Položka č.: 244371

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:09

    pastel, papír, 28,5 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    Položka č.: 244372

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:10

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Autogramy

    Položka č.: 244373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:11

    propiska, fix, papír, 29,5 x 21 cm, podpis K. Lhotá, kresby K. Müllera, J. Kalouska, M. Troupa, O. Janečka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Zahrádka

    (1915-2009)

    Most ve Veroně

    Položka č.: 244374

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:12

    olej, lepenka, 1950, 47,8 x 65,5 cm, sign. PD Zah 50, vzadu nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 244375

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 244376

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:14

    linoryt, 34 x 62 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)