• Lukáš Bradáček

    (1964)

    Pomněnka I.

    Položka č.: 255910

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:01

    akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Adrian Kukal

    (1975)

    Odcizení 2

    Položka č.: 255911

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:02

    suchá jehla, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Adrian Kukal, A. T.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Petr Hampl

    (1975)

    Zlaté roucho II.

    Položka č.: 255912

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:03

    olej, plátno, 2009, 110 x 130 cm, sign. vzadu Hampl 2009

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Otto Placht

    Psychotropy I.

    Položka č.: 255913

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:04

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Šimon Sýkora

    (1990)

    There is no rest for the wicked one

    Položka č.: 255914

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:05

    olej, plátno, 2017, 150 x 115 cm, sign. vzadu Šimon Sýkora

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Miroslav Pošvic

    Rovnováha

    Položka č.: 255915

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:06

    barevná litografie, 2005, 36 x 30 cm, sign. PD M. Pošvic 2005, pasparta, rám, č. 57/60, vzadu věnování autora panu Vaňkovi (2012), studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u Muchy

    Položka č.: 255917

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:08

    litografie, 29 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Otto Placht

    Pucalpa

    Položka č.: 255918

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:09

    pastel, papír, 100 x 70 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    Položka č.: 255919

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:10

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Brouk

    Položka č.: 255920

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:11

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Petr Faltus

    (1968)

    Na zahrádce porát práce

    Položka č.: 255921

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:12

    litografie, 2008, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 14/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Petr Kouba

    Dvojice

    Položka č.: 255922

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:13

    olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha,…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Miroslav Houšť

    Zrození Sirael

    Položka č.: 255923

    Vyvolávací cena: 9.150 CZK (366 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:14

    litografie, 58 x 46 cm, sign. PD Miro Houšť , č. 152/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.150 CZK (366 €)

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Nusle

    Položka č.: 255924

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:15

    olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sugn. zezadu Hendrych, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 255925

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:16

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

  • Ladislav Kuklík

    Akt před zrcadlem

    Položka č.: 255926

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:17

    lept, 1955, 60,5 x 92 cm, DU L. Kuklík 1955, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Sytař

    (1976)

    Organický stříbrný

    Položka č.: 255927

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:18

    kombinovaná technika, plátno, 85 x 110 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Petr Fiala

    (1969)

    Úplný úlet (Ptačí mandala)

    Položka č.: 255928

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:19

    barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2014, 44/44

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Tvář města

    Položka č.: 255929

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:20

    barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, VD Fiala, 10/33

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 255930

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:21

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohuslava Olešová

    Položka č.: 255931

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:22

    akryl, plátno, 2007-8, 60 x 85 cm, z cyklu Skrytosti, vzadu popsáno

  • Jan Sytař

    (1976)

    Postava

    Položka č.: 255932

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:23

    akryl, plátno, 2003, 91,5 x 80 cm, sign. vzadu Sytař 2003, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 255933

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:24

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Vladimír Gebauer

    V Podhůrce IV

    Položka č.: 255934

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:25

    uhel, pastel, papír, 2012, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 12, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Zuzana Růžičková

    (1982)

    Ryba na horách

    Položka č.: 255935

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:26

    linoryt, kombinovaná technika, 2019, 84,5 x 72 cm, sign. PD Z. Růžičková, č. 2/5

  • Zdeněk Šplíchal

    Homo

    Položka č.: 255936

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:27

    tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Stopování v prostoru

    Položka č.: 255937

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:28

    akryl, plátno, 2005, 124 x 145 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Kříže a krev

    Položka č.: 255938

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:29

    akryl, spray, plátno, 70,5 x 60 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    Constellation of Love

    Položka č.: 255939

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:30

    akryl, spray, deska, 2008, 52,5 x 81,5 cm, sign. PD Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Ptáček

    Položka č.: 255940

    Vyvolávací cena: 6.350 CZK (254 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2021 15:31

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, ohnutý pravý horní roh, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a refl…

    Aktuální cena: 6.350 CZK (254 €)