• Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 239535

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:48

    olej, dřevo, 1949, 23 x 35,5 cm, sign. LD Jan Jílek 49, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista A.K.

    Moře

    Položka č.: 239536

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:49

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, PD monogr. AK., rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Před bouřkou

    Položka č.: 239537

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:50

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 239538

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:51

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strom

    Položka č.: 239539

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:52

    olej, papír, 20,5 x 27,5 cm, sign. PD Oberthor, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 239540

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:53

    olej, karton, 1939, 35 x 50 cm, sign. PD Boža Pospíšil 39, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vejrych

    Podzim v lese

    Položka č.: 239541

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:54

    olej, lepenka, 69 x 48, 5 cm, sign. PD R. Vejrych, rám, malba krakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 239542

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:55

    olej, sololit, 44,8 x 34,7 cm, sign. PD Z Blažek, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 239543

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:56

    olej, plátno, 70 x 60 cm, blindrám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Ranná-Samsonová

    (1919-1990)

    Portrét přítelkyně

    Položka č.: 239544

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:57

    olej, plátno, deska, 1946, 32 x 25,5 cm, sign. PD Samsonová-Ranná 1946, rám, matka Michala a Emanuela Ranných, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 239545

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:58

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:59

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Bodlák ve váze

    Položka č.: 239547

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:00

    kvaš, papír, 1976, 47,5 x 29,5 cm, sign. DU Vilém Plocek 1976, rám, vzadu věnování: Jarmile za vzácné přátelství Vilém 1976, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší

    Položka č.: 239548

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:01

    olej, plátno, 62 x 88 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Hendrych

    Koruny stromů

    Položka č.: 239550

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:03

    akryl, plátno, 52 x 52 cm, sign. PD Hendrych, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Kaligrafická můra

    Položka č.: 239551

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:04

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 2002, 45,7 x 34,2 cm, sign. PD Bob H 2002, inspirováno pojmem anorganické bytosti Carlose Castanedy, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Abeille VIII

    Položka č.: 239552

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:05

    olej, překližka, 1970, 34,5 x 74,8 cm, sign. PD V. Junek 70, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 90, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kompozice

    Položka č.: 239553

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:06

    kvaš, akvarel, papír, 1957, 19 x 29 cm, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 239554

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:07

    akryl, plátno, 1991, 20,7 x 14 cm, sign. LD Jiří Mrázek 1991, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 239555

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:08

    olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Kompozice

    Položka č.: 239556

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:09

    akryl, plátno, 1991, 14 x 13,2 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:10

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Spiess

    (1932)

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 239558

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:11

    akryl, špachtlát, sololit, 1991, 29,5 x 41 cm, sign. PD P. Spiess 91, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    (1962)

    Vodník - Sputnik

    Položka č.: 239559

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:12

    kombinovaná technika, plátno, 1997, 60,5 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: obraz Vodník-Sputnik je z cyklu holografické vize budoucnosti, a je inspirován pohádkou v TV a také vizionářským filmem Strange Days, který předběhl svou dobu a zabýval se holog…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Trnková

    (1949)

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 239560

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:13

    akryl, lepenka, 1980, 22,5 x 16 cm, sign. PD Trnková 80, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 239561

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 239562

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:15

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    Položka č.: 239563

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:16

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 239564

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:17

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 239565

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:18

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook