Panorama Moravskoslezských Beskyd

    No.: 249213

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:34

    skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)

    No.: 249214

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:36

    2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány ,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Nova a Vetera

    No.: 249237

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:38

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Poutník

    No.: 249238

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:40

    dřevoryt, 5,7 x 3,2 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    No.: 249271

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:42

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Řehoř Mendel

    No.: 249273

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:44

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Horská vesnice

    No.: 249275

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:46

    dřevoryt, 12 x 12 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    No.: 249473

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:48

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Michael Rittstein

    Lahkým krokom

    No.: 249510

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:50

    tisk, plakát, formát A2 cm, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    No.: 249519

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:52

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    No.: 249520

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:54

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    No.: 249521

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:56

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    No.: 249556

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 21:58

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Masopust

    No.: 249560

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:00

    litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chalupy v Německém v zimě

    No.: 249561

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:02

    litografie, pohlednice, 6,6 x 12,5 cm, značeno LD F. Emler, pohlednice použitá, popsána textem, známka, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Pavel Lisý

    Portrét muže

    No.: 249577

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:04

    tuš, papír, 1960, 27,2 x 19,3 cm, sign. LD P. Lisý 60, lehce zažloutlý papír, papír místy ušpiněn, , studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták

    No.: 249583

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:06

    litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Ex libris Jana Fučíka

    No.: 249606

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:08

    litografie, 9,8 x 7,6 cm, značeno PD Arno Nauman, zažloutlý papír, místy lehce ušpiněn, levý horní roh papíru pokrčen, , the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Saska

    No.: 250488

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:10

    lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    No.: 250909

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:12

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Liesler

    František Nechvátal

    No.: 250954

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:14

    litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    No.: 250958

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:16

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    No.: 250959

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:18

    ocelorytina, 19,5 x 25,2 cm, na levém okraji papíru raženo: 8_V74; 44533, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    No.: 250960

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:20

    ocelorytina, 18,8 x 25,2 cm, na levém okraji raženo: _3VI74; 21106, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    No.: 251252

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:22

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní U rybníka, ,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Na lovu

    No.: 251261

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:24

    litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, , studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. Pukl at The Academy of Fine A…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    No.: 251341

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:26

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní večer

    No.: 251398

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:28

    olej, papír, 11,5 x 15,8 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála

    No.: 251400

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:30

    olej, plátno, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    No.: 251856

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 27. 06. 2022 22:32

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, , studied at The Academy in Vienna

    Current price: 2.800 CZK (117 €)