• Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 241806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:36

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • J. Šimovčiak

    Údolí řeky

    Položka č.: 241807

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:37

    kvaš, papír, 50 x 34,5 cm, sign. LD J. Šimovčiak, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šrámek

    Na konci vesnice

    Položka č.: 241808

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:38

    tempera, papír, 28 x 27 cm, sign. PD Šrámek 59, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Věra Tatarová

    (1966)

    Černo-bílá

    Položka č.: 241809

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:39

    tuš, tempera, papír, 31 x 44 cm, sign. PD Tataro, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Lodě

    Položka č.: 241810

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:40

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Staronová synagoga s radnicí

    Položka č.: 241811

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:41

    lept, 13 x 19,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 241812

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stojící

    Položka č.: 241813

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:43

    lept, 17 x 9 cm, sign. PD V. Röhling, rám, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    Položka č.: 241814

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loretka

    Položka č.: 241815

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:45

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Vysoké Tatry, Žďárská Vidla

    Položka č.: 241816

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:46

    lept, 32 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na rohu lehce pokrčený, na levém okraji na kousku odřený, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    Položka č.: 241817

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:47

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 241818

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:48

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Bauer

    Praha hudební

    Položka č.: 241819

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:49

    dřevoryt, 1983, 32,5 x 19,4 cm, sign. DU Bauer 83, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bauer

    Položka č.: 241820

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Bauer

    Přízrak

    Položka č.: 241821

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:51

    lept, 16,8 x 12 cm, sign. DU, č. 2/50, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Pták a meč

    Položka č.: 241822

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:52

    lept, 17,5 x 12,7 cm, sign. DU, č. 25/80, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Karel Beneš

    (1932-1981)

    U moře

    Položka č.: 241823

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:53

    litografie, 2008, 15,2 x 11,8 cm, sign. DU KBeneš 08, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    Položka č.: 241824

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:54

    litografie, 23,4 x 19 cm, monogr. PD ZB, č. 42/60, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 241825

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Lesní roh

    Položka č.: 241826

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:56

    litografie, 33,7 x 24,3 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 199/200, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Konvolut 64 grafik

    Položka č.: 241827

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:57

  • Hana Čápová

    Julie

    Položka č.: 241828

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:58

    lept, 2015, 16,5 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2015, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hana Čápová

    Král Lear

    Položka č.: 241829

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:59

    lept, 2014, 16,4 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Falstaff

    Položka č.: 241830

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:00

    lept, 2014, 16,3 x 12,3 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Hnízdo

    Položka č.: 241831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:01

    suchá jehla, 1978, 17,5 x 17 cm, sign. PD Olga Čechová 78, rám, č. 8/70, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Cyril a Metoděj

    Položka č.: 241832

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:02

    dřevoryt, 42,5 x 29,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Gott

    (1939-2019)

    Čas růží

    Položka č.: 241833

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:03

    autorský tisk, 53 x 34 cm, sign. LD Karel Gott , rám, č. 146/200

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Glants?

    Položka č.: 241834

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:04

    tisk, 2002, 10,4 x 15 cm, sign. PD Glants, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hísek

    Pláč III.

    Položka č.: 241835

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:05

    mezzotinta, 2006, 12,9 x 8,8 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk č. XXIV/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)