• Různí autoři

    Čapkovská inspirace

    No.: 260564

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:19

    bibliofilie, soubor 10 grafických listů (E. Ranný, V. Komárek, J. Kábrt, P. Sukdolák, A. Lauferová, K. Šafář, J. Bouda, P. Roučka, M. Erazim, M. Houra - vše signováno), vydali E. Gebauer a V. Mikule, 1985, úvodní slovo František Dvořák, Ex. 9/50, volné listy v papírových deskách, při okrajích lehce …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Různí autoři

    Jedenáct grafických listů

    No.: 260565

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:20

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Krejčí

    Edgar Alan Poe: Havran Krkavec

    No.: 260566

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:21

    bibliofilie, čtyři barev. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, Ex. 121/200 na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knižní grafika Soubor dvaceti titulních listů a protititulů

    No.: 260567

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:22

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Různí autoři

    V. Křupka: Det moderne czekiske exlibris

    No.: 260568

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:23

    bibliofilie, vydal Klaus Rödel, Frederikshavn (Dánsko) 1978, podpis Jaroslava Švába, vložena orig. exlibris (31ks), přednostní výtisk, 159 s., brož. s obálkou, v knize drobné skvrny, obálka zašpiněná a při okrajích poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Různí autoři

    Olomouc 1987

    No.: 260569

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:24

    bibliofilie, album grafických listů (V. Komárek, J. Liesler, D. Janoušek, J. Jemelka, F. Peterka ad. – vše signováno), tisk: Jan Mauler a Raimund Zbořil, Ex. B 167, volné listy v karton. přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Žemlička

    Francois Villon: Balady

    No.: 260570

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:25

  • Jan Konůpek

    Miloslav Novotný: Jan Konůpek - exlibris a příležitostná grafika

    No.: 260571

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:26

    bibliofilie, 6 původních a sign. leptů v příloze a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal Václav Rytíř, Úvaly 1933, 9. sv. edice Monografie exlibris, Ex. 55/285, brož., lehce zažloutlý papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    André Breton: Spojité nádoby

    No.: 260572

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:27

    bibliofilie, podpis a věnování A. Bretona, obálka Toyen, překlad V. Nezval a J. Honzl, SVU Mánes, Praha 1934, 181 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in…

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vojtěch Jirát: Květinové torso

    No.: 260573

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:28

    bibliofilie, dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vydala Erna Janská, Praha 1945, 2. sv. edice Svítání (řídí Karel Janský), typo. Rudolf Hála, 600 + 100 výtisků, 43 s., volné listy v papírovém přebalu, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Josef Kaušitz: Se Švabinským o grafice

    No.: 260574

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:29

    bibliofilie, litografie umělcova portrétu ve frontispisu, ilustrace, vazba a přebal M. Švabinský, vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1959, 1. vydání, 8000 výtisků, 70 s., původní kožená vazba se zlaceným reliéfem, lehce zažloutlé listy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní…

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 260575

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:30

    bibliofilie, 13 sign. autorských ocelorytin J. Švengsbíra, PZO Škodaexport, nedat., texty v několika jazycích, volné listy v papírovém přebalu, přebal zašpiněný a pokrčený, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, …

  • Helena Konstantinová

    J. Giono: Muž, který sázel stromy

    No.: 260576

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:31

  • Různí autoři

    Les

    No.: 260577

    Auction price: 4.550 CZK (190 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:32

    bibliofilie, Sběratelská kolekce "Tento výtisk má číslo..." je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tematickou sbírku knih, které vybíral redakční tým z edice uměleckých knih Modrý slon, ve které je prvních sto výtisků v tiráži čís…

    Current price: 4.550 CZK (190 €)

  • Různí autoři

    Nikl

    No.: 260578

    Auction price: 5.400 CZK (225 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:33

    Current price: 5.400 CZK (225 €)

  • Různí autoři

    Underground

    No.: 260579

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:34

  • Pavel Hlavatý

    Bafíci a Cézarové, The Hound of the Baskervilles

    No.: 260580

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:35

    11x lept, 1982, 26,5 x 15,5 cm, vše sign. PD Pavel Hlavatý, 86/100, rorměry leptů cca 15,5 x 9, volné listy v papírovém přebalu, mírně zašpiněný a pokrčený přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    No.: 260581

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:36

    10 grafických listů, 1977, cca 25,5 x 12 cm, sign. PD Procházka 77, 10 číslovaných exemplářů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • V. Olíva

    Luděk Marold - Album Zlaté Prahy

    No.: 260582

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:37

    kniha, 41,5 x 29 cm, druhé rozmnožené vydání, Prémie Zlaté Prahy, nákladem J. Otty v Praze

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    No.: 260583

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:38

  • Stefan Eggeler

    (1894-1969)

    Amine - Eine Liebesgeschichte

    No.: 260584

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:39

    bibliofilie, 28,5 x 22 cm, 6x sign. a číslovaný lept S. Eggeler, vyd. v roce 1920, ex:7/50, volné listy v orig. obálce, lepty v dobrém stavu, obálka potrhaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Dominik Tyl

    (1995)

    James Joyce - Nebožtíci

    No.: 260585

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:40

    kniha, 27,5 x 17,5 cm, autorova studentská práce, signováno na titl. straně, povídka z knihy Dubliňané, frotáže a obtisky látek, krajek a dalších materiálů postupně střídá dramatizující stylizace dosažená skenováním pohybu jednotlivých tisků, Kniha jako celek usiluje o propojení vznešenosti kultury …

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    František Halas, Jiří Mahen: Antonínu Procházkovi

    No.: 260586

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:41

  • Konstantin Biebl

    Zlom

    No.: 260587

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:42

    kniha, 14,5 x 8,5 cm, vazba a úprava Cyril Bouda, vyd. Erna Jánská, 24. sv. knihovny Hyperion, Praha, 1925, původní kožená vazba s tlačeným a zlaceným medailonkem, 59s., vazba při spodním hřbetu lehce odřená jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Růže z pouti

    No.: 260588

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:43

    brož, 19,5 x 22 cm, sestrojil, ilustrační materiál vybral a graficky upravil Zdenek Seydl, v textu použito fotografií Dagmar Hochové, Viléma Reichmanna, Ludvíka Součka a dalších, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, pův. brož. s pův. obálkou a obálkou s ochrannou průhlednou folií,…

  • Více autorů

    Skupina Československých uměců grafiků Hollar

    No.: 260589

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:44

    bibliofilie, 11 x 15,5 cm, 50x grafický list, Sukdolák, Moravec, Oberthor, Kovář, Kašpar, Kaiser, Šimák, Fiala, Šváb, aj., některé listy nesignovány, volné listy v obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    No.: 260590

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:45

    bibliofilie, 23 x 33 cm, 7x litografie, A. Procházka, P. Dillinger, F. Kaláb, R. Kubíček, F. Srp, F. Süsser, J. Zamazal, dne 9. června 1935 v Břeclavi, ex:126/160, volné listy v obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, t…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Franz Wacik

    (1883-1938)

    Prinz Eugen der edle Ritter

    No.: 260591

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:46

    kniha, 12x barevná litografie F. Wacik, text Hugo von Hofmannsthal, vyd. Seidel und Sohn, Wien, 1915, pův. vazba, nestr., odřená zadní strana desek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Komárek

    Malíři Vladimíru Komárkovi

    No.: 260592

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:47

    bibliofilie, 1980, 30 x 14 cm, sign. V. Komárek, č. 90, soubor básní a dopisů věnovaných malíři Vladimíru Komárkovi, deseti dřevoryty vyzdobil Vladimír Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 260593

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:48

    bibliofilie, 1981, 30 x 14 cm, sign. V. Komárek, soubor básní věnovaných malíři Vladimíru Komárkovi, dvěma dřevoryty vyzdobil Vladimír Komárek, podepsáno Richardem Bergmanem, Karlou Erbovou, Jindřichem Hilčrem, Miroslavem Horníčkem, Josefem Hubařem, Petrem Kovaříkem, Ludvíkem Kunderou, Jiřím Suchým,…

    Current price: 500 CZK (21 €)