• Miroslav Barták

    Dělo

    No.: 209933

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:05

    ink, paper, 14,8 x 20,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Arúnas Liočas

    Váhavý střelec

    No.: 245637

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:06

    tuš, papír, 19,5 x 22,3 cm, sign. PD Alio, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Mileta Miloradovič

    Evoluce

    No.: 184203

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:07

    indian ink, collage, paper, 19,2 x 30 cm, monogr. RD MM, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    No.: 184205

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:08

    pastel, aquarelle, indian ink, paper, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. RD Zoran Opačič 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Zoran Opačič

    Fotbal pro Gourmety

    No.: 184204

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:09

    pastel, aquarelle, indian ink, paper, 1991, 23,8 x 29,8 cm, sign. RD Zoran Opačič 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Indiáni

    No.: 216801

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:10

    koláž, tuš, akvarel, papír, 22 x 15,6 cm, na zadní straně razítko naše vojsko, ilustrace pro Mladý svět č. 45, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien

    No.: 223270

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:11

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa

    No.: 223269

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:12

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland

    No.: 223268

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:13

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Charlotte

    No.: 223276

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:14

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Anoblissement du Sexe

    No.: 223275

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:15

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Ha! Cést la - ou git le liévre

    No.: 223274

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:16

    mědirytina, 1784, 20,6 x 14,2 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Na paměť loutkáře Ing. Františka Čecha

    No.: 121874

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:17

    wood-cut, 1952, 9,1 x 12 cm, signed RD Cinybulk, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sběratel

    No.: 132191

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:18

    lithograph, 19 x 14 cm, marked RD on the stone P. Dillinger, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bruno Fischer

    Gelobt sei Jesus Kristus

    No.: 198265

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:19

    tuš, akvarel, papír, 35,7 x 23,8 cm, sign. PD Bruno Fischer, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Arthur Gilbert

    (1819-1895)

    Molière

    No.: 223272

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:20

    mědirytina, 14 x 12 cm, značeno LD v desce A. Gilbert del, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    No.: 245628

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:21

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • L. Hajský

    Překvapení

    No.: 198262

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:22

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • L. Hajský

    Trpaslíčkové

    No.: 198260

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:23

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Mikuláš

    No.: 198138

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:24

    tužka, papír, 29 x 20,8 cm, na zadní připsáno autorství Františku Hlavicovi, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of H. Schweiger at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Fine Artists Ales in Brno

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Chudomel?

    Podzim na předměstí

    No.: 217957

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:25

    pastel, uhel, papír, 1973, 34 x 49,3 cm, sign. PD ... 73, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Na břehu řeky

    No.: 190446

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:26

    tempera, fiberboard, 49,5 x 69,5 cm, sign. RD V. Kořínek, rám, in the lower left part of the painting scratch (24 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Liesler, V. Tittelbach and V. Sychra

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Rudolf Livora

    (1884-1958)

    Kostel Na prádle (Všehrdova Praha III.)

    No.: 245611

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:27

    dřevoryt, 24 x 20,5 cm, značeno LD LR, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and Liška at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Giuseppe Longhi

    (1766-1831)

    Alexandr Veliký

    No.: 245610

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:28

    mědirytina, 18./19. století, 18 x 12,9 cm, značeno LD v desce Joseph Longhi del. a PD Petrus Anderloni sculp., dole na papíře mimo tisk vodní skvrna

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Eduard Machek

    (1775-1844)

    Křesomysl swoluje k roční dani

    No.: 245618

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:29

    litografie, 1. polovina 19. století, 25,2 x 33,4 cm, značeno LD nečitelně a PD A. Machek gedr., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otto Matoušek

    Sklizeň

    No.: 245635

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:30

    dřevoryt, 20,7 x 31,3 cm, sign. PD OMatoušek, PF, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha, founder and ch…

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Otto Matoušek

    Zátiší u otevřeného okna

    No.: 245634

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:31

    litografie, 1934, 15,4 x 19,6 cm, sign. PD O. Matoušek, PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha, founder and chairman of The Ass…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Strom v poli

    No.: 245633

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:32

    dřevoryt, 1940, 26 x 11,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha, founder and chairman o…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Konvolut kreseb antických soch

    No.: 245612

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Píseň o chrámu

    No.: 245609

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:35

    5x litografie, 38 x 28 cm, značeno v desce, původně 6 litografií tiskl Fr. Tocl, jedna chybí, drobné skvrny na přebalu, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague…

    Current price: 500 CZK (18 €)