• Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 238568

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:29

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Hudba I. - Kouzelný strom

    Položka č.: 238569

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:30

    kombinovaná technika, 2001, 24 x 14 cm, sign. PD Jan Otava 2001, č.1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Figury

    Položka č.: 238570

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:31

    kombinovaná technika, 2003, 15 x 16 cm, sign. PD Jan Otava 2003, ř. 3/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Synagoga II.

    Položka č.: 238572

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:32

    suchá jehla, 2011, 12 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 01, č. 15/40

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Tři listy

    Položka č.: 238581

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:33

    kombinovaná technika, 2003, 19 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2003, č. 7/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Ptáček

    Natírání

    Položka č.: 238591

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:34

    litografie, 2005, 11,5 x 7 cm, sign. DU Petr Ptáček 2005

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Malá tancovačka

    Položka č.: 238609

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:35

    lept, 3,8 x 5,1 cm, sign. PD J. Otava, č. 41/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Zimní okno

    Položka č.: 238613

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:36

    suchá jehla, 1999, 13 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 99, č. I/25, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 238616

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:37

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • František Hubatka

    Přejetá kočka

    Položka č.: 238620

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:38

    olej, sololit, 68 x 86 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Hubatka

    Odrazy

    Položka č.: 238621

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:39

    olej, plátno, 85 x 60 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Keramické město

    Položka č.: 238637

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:40

    měkký kryt, 1997, 19 x 11 cm, sign. PD Jan Otava 1997, č.37/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jaroslav Válek

    Zmrazky

    Položka č.: 238667

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:41

  • Vojtěch Jirásko

    Svět

    Položka č.: 241101

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:44

    sítotisk, proškábáváno na barvené sádře, 2008, 54 x 50 cm, sign. DU V. Jirásko 2008, autorský tisk, papír ze strany několikrát natržen

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Žalud

    Křídlo

    Položka č.: 241102

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:45

    akvatinta, kombinovaná technika, 1994, 29,7 x 21,2 cm, sign. PD Žalud 94, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Slunce

    Položka č.: 241103

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:46

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Typizace

    Položka č.: 241104

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:47

    sítotisk, 2010, 38,4 x 114,7 cm, sign. zezadu Iveta Bělinová

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Fotomontáž

    Položka č.: 241105

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:48

    fotografie, koláž, 2009, 40,5 x 90,5 cm, sign. zezadu Iveta Bělinová

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 242651

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:49

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 243543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Hanspaulka

    Položka č.: 243544

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:51

    litografie, 2008, 16,5 x 21 cm, sign. PD M. Bouda 08, č. 122/177, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Bouda

    Slaný náměstí

    Položka č.: 243545

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:52

    litografie, 2009, 24 x16,8 cm, sign. PD M. Bouda 09, č. 102/150, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 243546

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:53

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 244543

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:00

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Růže

    Položka č.: 244542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:02

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohádkový strom

    Položka č.: 244541

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:08

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 244538

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:10

    dřevoryt, 1926, 24,5 x 34 cm, sign. PD A. Majer, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    Položka č.: 244537

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:12

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)