• Oldřich Jelínek

    Dostavník

    Položka č.: 241553

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:43

    litografie, koláž, 39,5 x 30 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kavan

    Nepotřebné věci

    Položka č.: 241554

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:44

    lept, akvatinta, 1980, 24,8 x 21 cm, sign. PD JKavan, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Zvonky

    Položka č.: 241555

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:45

    dřevoryt, 27,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 241556

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:46

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Martin Mainer

    Planeta

    Položka č.: 241557

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:47

    serigrafie, 2005, 50 x 35 cm, sign. PD MM 2005, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 241558

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:48

    akvatinta, 1978, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 39/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Slíva

    Wild coffee

    Položka č.: 241559

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:49

    litografie, 42,3 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Jiří Slíva

    Casino Café

    Položka č.: 241560

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:50

    litografie, 42,7 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Conservatory blues

    Položka č.: 241561

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:51

  • Kamila Ženatá

    Zdcadlení

    Položka č.: 241562

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:52

    lept, 1990, 55,5 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, pasparta, č. 33/50, vzadu nalepen štítek s popisem , pasparta otřepená, PD naprasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Legenda o hadovi

    Položka č.: 241563

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:53

    dřevoryt, 35 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Pod třešní

    Položka č.: 241564

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:54

    japonský dřevoryt, 34,8 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 241565

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:55

    lept, 1977, 29,5 x 49,5 cm, sign. PD Rolf Escher 77, rám, 160/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 241566

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:56

    ofset, 33 x 52, 3 cm, uprostřed přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 241567

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:57

    litografie?, 1920, 69,4 x 50 cm, LN značeno na kameni Kokoscha 1920, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Portrét sedící ženy

    Položka č.: 241568

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:58

    litografie?, 66,5 x 49 cm, PD značeno na kameni OK, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    Položka č.: 241569

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:59

    litografie, 1956, 38 x 56 cm, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, lehce pokrčený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Georges-Henri Rouault

    (1871-1958)

    Květy zla (XIV Planches Gravées pour les fleurs du mal)

    Položka č.: 241570

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:00

    heliogravura, 1927, 35,4 x 25,8 cm, PN značeno v desce 1927 Rouault

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Georges-Henri Rouault

    (1871-1958)

    Miserere

    Položka č.: 241571

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:01

    heliogravura , 1922, 50 x 34,5 cm, sign. PD na kartonu Rouault, oříznuto a nalepeno na kartonu, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 241572

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:02

    serigrafie, 1984, 51,5 x 44 cm, sign. PD Vasarely 1984, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Campbell´s

    Položka č.: 241573

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:03

    serigrafie, 89 x 59 cm

    Hra s vláčkem

    Položka č.: 241574

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:04

    olej, karton, 26,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Kytice s růžencem

    Položka č.: 241575

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:05

    olej, plátno, 28 x 18,5 cm, rám

    Vesnička v krajině

    Položka č.: 241576

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:06

    olej, sololit, 55 x 85 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 241577

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:07

    olej, plátno, 1900, 67 x 30 cm, sign. PD, rám, malba i rám místy poškozeny

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Pohled do dvora

    Položka č.: 241578

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:08

    olej, papír, počátek 20. století, 25 x 20 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Položka č.: 241579

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:09

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Na nábřeží

    Položka č.: 241580

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:10

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Položka č.: 241581

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:11

    olej, plátno, 40 x 53 cm, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Ve větru

    Položka č.: 241582

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:12

    olej, plátno, 31 x 39 cm, sign. PD J. Bino, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze