• Ivan Komárek

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 182466

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Lán

    Černoška

    Položka č.: 182519

    Vyvolávací cena: 890 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:26

    tempera, karton, 33,5 x 23,5 cm, sign. PD F. Lán, rám

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185419

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:27

    kombinovaná technika, 8 x 13,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185420

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:28

    kombinovaná technika, 8 x 13,8 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku

    Položka č.: 185421

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:29

    kombinovaná technika, 7,7 x 13,3 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku II.

    Položka č.: 185422

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek

    Položka č.: 185423

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:31

    kombinovaná technika, 9,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:32

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186991

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:33

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186992

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186993

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186994

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186995

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186996

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186997

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186998

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186999

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187002

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:42

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 3/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 187038

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:43

    litografie, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 102/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 187307

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:44

    slepotisk, 21 x 17 cm, sign. PD J.Válek, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Mučenka

    Položka č.: 188867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:45

    mezzotinta, 2005, 50 x 50 cm, sign. PD D. Smutný 2005, rám, č. 25/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jitka Štenclová

    Jízda městem II.

    Položka č.: 189092

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:46

    olej, plátno, 2005, 20 x 30 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek pod keřem

    Položka č.: 189097

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:47

    linoryt, akvarel, 9,5 x 13 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:48

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:49

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:50

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Zase za rok

    Položka č.: 189101

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:51

    kombinovaná technika, papír, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Usínání

    Položka č.: 189102

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:52

    linoryt, akvarel, 5,5 x 10,5 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Stromy

    Položka č.: 189105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:53

    olej, papír, 11,5 x 13,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:54

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)