• Jiří Pařík

    Rytíř

    Položka č.: 217491

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:14

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    Položka č.: 217492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:16

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mořský záliv

    Položka č.: 217630

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:18

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hodně štěstí!

    Položka č.: 217632

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:20

    litoofset, 13 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:22

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    Položka č.: 217646

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:24

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:26

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    Položka č.: 217669

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:28

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Toman

    Položka č.: 217670

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:30

    linoryt, 1990, 8,6 x 13,4 cm, sign. PD V Toman 90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Klečící dívka

    Položka č.: 217677

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:32

    litografie, 1989, 28 x 21 cm, sign. PD Šindelář, č. 16/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    Položka č.: 217684

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:34

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Hmyzí rodina

    Položka č.: 219481

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 36,2 x 50,5 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajícj pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Zebra

    Položka č.: 219482

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:42

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,4 x 37,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 219483

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    Položka č.: 219484

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 219488

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    Položka č.: 219489

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:52

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:54

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:56

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 23:58

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:04

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:06

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 237464

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 237465

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:10

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)