• Miroslav Mužík

    Léto u lesa

    Položka č.: 211338

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:02

    akryl, plátno, 2002, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 02, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karlův most

    Položka č.: 211348

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:03

    akvarel, tuš, papír, 29 x 41 cm, sign. LD Eva Šlachtová 77

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Kairos

    Položka č.: 211349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:04

    lept, suchá jehla, 49 x 65 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/10

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Hry

    Položka č.: 211350

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:05

    suchá jehla, 1972, 25 x 40,5 cm, sign. PD Eva Kojecká 1972, č. 3/10

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Labyrint

    Položka č.: 211352

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:06

    kombinovaná technika, 59 x 43 cm, sign. PD Eva Šlachtová

  • Vladimír Svoboda

    Okřídlené spirály

    Položka č.: 211835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:07

    olej, plátno, 30 x 40 cm, PD Svoboda, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 212911

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:08

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa II

    Položka č.: 212912

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:09

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Don Giovanni

    Položka č.: 213089

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:10

    lept, suchá jehla, 29 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/50

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 213177

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:11

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 13/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 213178

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:12

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 213179

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:13

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 54/100, č. 54/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213180

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:14

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka 6/100, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 213182

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:15

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Kostace

    Položka č.: 213191

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:16

    olej, plátno, 24,5 x 13,5 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Položka č.: 213192

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:17

    olej, plátno, 13,5 x 19 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Říčka

    Položka č.: 213196

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:18

    olej, plátno, 21,5 x 28,5 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Vltava

    Položka č.: 213197

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:19

    olej, plátno, 20,5 x 29 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky (Michalská)

    Položka č.: 213198

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:20

    kombinovaná technika, plátno, 32,5 x 26,5 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 213199

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:21

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 21 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 213692

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:22

    litografie, 1979, 26 x 20 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 73/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Ewa Nemoudry

    Moje Klamovka

    Položka č.: 213693

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:23

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E.Nemoudrý, č. 5/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ewa Nemoudry

    Oh la la

    Položka č.: 213694

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:24

    litografie, 38 x 28 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 81/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Visage egaré

    Položka č.: 213695

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:25

    litografie, 49 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 47/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy s kartušou

    Položka č.: 213706

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:26

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy

    Položka č.: 213707

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:27

  • Ivan Kováčik

    Hommage a Dušan Polakovič, album

    Položka č.: 213708

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:28

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Roman Sklenička

    (1974)

    Mechanický netopýr II - lovec

    Položka č.: 213716

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:29

    tužka, krev, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. vzadu R. Ch. Sklenička 2016

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Roman Sklenička

    (1974)

    Zlatý řez

    Položka č.: 213717

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:30

    tužka, pastel, syntet. barva, papír, 2013, 42 x 58 cm, sign. UD Sklenička 2013

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 214151

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:32

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 9/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)